Zahradní architekt bude k dispozici v úterý 8. 12. 2020 od 11:00 do 14:00 hodin.

Prezident na hrad? Zahradní architekt na chatu?

Architekt by jistě relaxaci na chatě uvítal. My vás však zveme na chat [čet]. A rovnou s tím nejpovolanějším pro vaši zahradu. Diskutujte po chatu s fundovaným zahradním architektem a odhalte tajemství dokonalé zahrady.

Zajímalo by mě…

Zahrada je magické místo, pro vytvoření dokonalé zahrady je však potřeba jistá dávka alchymie. Rádi byste našemu zahradnímu architektu položili záludnou otázku? Nevyznáte se v informacích na internetu? Zajímají vás tipy a rady z praxe? Právě pro vás je určený náš zahradní chat.

Zahradní architekt pro vás bude k dispozici a zodpoví vám všechny otázky, na které chcete znát odpověď.

Kdo to ví? Kdo vaše otázky zodpoví?

Na vaše záludné otázky je připravena zahradní architektka Ing. Petra Sládková, která vystudovala Zahradní a krajinnou tvorbu na České zemědělské univerzitě.

Mám ráda zahrady! Jak by taky ne? Ve svých návrzích zahrad nacházím neotřelá řešení, která jsou v harmonii s okolím a vyplňují představy majitelů zahrad do posledního puntíku, nebo spíš do posledního stébla trávy.

Ing. Petra Sládková, zahradní projektant

Pro další inspiraci si můžete zdarma stáhnout užitečný E-book

Dodavatel kompletních stavebních materiálů všem zákaznickým skupinám, koncovými zákazníky a investory počínaje, přes stavební firmy a řemeslníky, až po další menší prodejce stavebních materiálů.